Головна   Портфоліо   Послуги   Розробка сайтів   Про нас   Контакти  
Довіряйте досвіду
  
   
Новини :: 13.11.09
13.11.09

Компанія APGroup оголосила про початок роботи над новою версією SiMan CMS під номером 1.6. Вихід нової версії очікується у другому кварталі 2010 року.

Нова версія CMS буде орієнтуватися на найпопулярніші на даний момент види сайтів, а саме організацію блогів, соціальних мереж та інформаційних проектів. Крім того, SiMan CMS 1.6 матиме більш універсальний механізм шаблонів та збільшить кількість стандартних скінів, як мінімум, до 10.

Поточна SiMan CMS 1.5 не зовсім влаштовує нас в плані універсальності, та інтерактивності, відповідно, в першу чергу будуть усунені ці недоліки. Крім того, планується включити в стандартну поставку модуль для організації багатокористувацьких блогів, що, в поєднанні з низькою ресурсоємністю SiMan CMS, дасть змогу потіснити систему Wordpress на теренах України.

Також передбачається, що система керування сайтом міститиме основні функції для організації невеликих соціальних мереж, що може дати значний поштовх для розвитку українського сегменту Інтернету.

Довідка: Компанія APGroup поширює CMS безкоштовно для українських користувачів. Комерційним залишається лише впровадження системи для клієнтів.

01.01.11
Ми припиняємо роботу в Україні в зв'язку з відмовою українського представника від використання бренду APGroup.
27.08.10
З 30-го серпня до 3-го вересня 2010-го року для освітніх закладів I-III рівня акредитації вартість створення новинного порталу - 500 гривень.
30.12.09
Вже традиційно, до Нового року та Різдва ми даруємо знижку в 5% на розробку сайтів та рекламні послуги.