Головна   Портфоліо   Послуги   Розробка сайтів   Про нас   Контакти  
Довіряйте досвіду
  
   
Розробка сайтів
Інтернет-візитка

Інтернет-візитка - це одна сторінка, на якій розміщено коротку інформацію про компанію та її контактну інформацію. Якщо Ви маєте невеликий бізнес і хочете бути представленими в мережі Інтернет - то цей варіант саме для Вас.

Інтернет-магазин

Створення інтернет-магазину дозволить Вашій компанії розширити сферу діяльності та дасть змогу проводити торгівлю без витрат на заробітну платню продавцям та оренду торгової площі. Крім того, Ви зможете продавати свій товар цілодобово!

Інтернет-портал

Інтернет-портал дозволить Вашій компанії більш ширше рекламувати свої послуги, згуртувавши навколо сайту групу постійних відвідувачів, які зможуть спілкуватися між собою на сторінках сайту, що автоматично залучатиме до нього все більше потенційних клієнтів.

Інформаційний +

"Інформаційний+" - створення сайту для державного підприємства чи установи.

Інформаційний сайт

"Інформаційний" - оптимальний варіант для невеликих підприємств, які хочуть створити власний сайт в мережі Інтернет для реклами своїх виробів та послуг.

Корпоративний

Тарифний пакет "Корпоративний" - це розробка інтернет сторінки зі створенням адміністративної частини. Це дасть Вам можливість самостійно керувати сайтом, додавати новини, змінювати тексти, завантажувати зображення. Тарифний пакет "Корпоративний" - кращий спосіб донести свіжу і актуальну інформацію про Вас потенційним клієнтам.

01.01.11
Ми припиняємо роботу в Україні в зв'язку з відмовою українського представника від використання бренду APGroup.
27.08.10
З 30-го серпня до 3-го вересня 2010-го року для освітніх закладів I-III рівня акредитації вартість створення новинного порталу - 500 гривень.
30.12.09
Вже традиційно, до Нового року та Різдва ми даруємо знижку в 5% на розробку сайтів та рекламні послуги.