Головна   Портфоліо   Послуги   Розробка сайтів   Про нас   Контакти  
Довіряйте досвіду
  
   
Розробка сайтів

Ваша компанія не має інтернет-сайту і Ви вагаєтесь, чи він Вам потрібен? Для отримання точного уявлення щодо цього, пропонуємо відповісти на ряд запитань:

  • Ваша компанія хоче розширювати ринок?
  • Ви проводите інтенсивну рекламну кампанію?
  • Ваша компанія є респектабельною та перспективною?
  • Ви хочете мати рекламний майданчик 24 години на добу й 7 днів на тиждень?
  • Ви хочете збільшити кількість клієнтів?
  • Ви хочете покращити обслуговування вже існуючих клієнтів?
  • Ви вважаєте, що інформацію про Вашу компанію повинен знайти будь-який потенційний клієнт?
  • - Ви бажаєте, щоб конкуренти не могли обігнати Вашу компанію на ринку?

Якщо Ви відповіли ствердно хоч на три запитання з перелічених вище, то очевидно, що сайт Вам необхідний.

Які переваги в тому, щоб Ваша компанія була представлена в Інтернеті?

По перше, престиж. На даний час будь-яка компанія, яка вважає себе респектабельною, прагне до того, щоб мати веб-сайт.

По друге, реклама. Маючи веб-сайт, без вкладення особливих затрат Ви маєте рекламний майданчик, який працює на Вас 24 години на добу та 7 днів на тиждень навіть без вашого втручання.

По третє, інформативність. Сегмент користувачів, який проводить пошук компаній, що задовольняють їх вимоги до товарів та послуг, є досить великим, та стрімко зростає. Якщо Ваша компанія не представлена в мережі Інтернет, Ви автоматично втрачаєте цих клієнтів.

Чому необхідно замовляти сайт у професіоналів?

Багато керівників компаній вважають, що вкладення грошей на розробку сайту професійними програмістами та дизайнерами є марною тратою грошей. Дійсно, розробити власними силами веб-сторінку за допомогою новітніх програмних продуктів не так вже й складно.В результаті компанія отримує кілька веб-сторінок на безкоштовному хостингу і керівництво вважає свою місію виконаною.

Нажаль, в такому випадку компанія отримує діаметрально протилежні результати. У потенційних клієнтів, які переглядають набір сторінок, що не мають змістової цілісності та якісного зовнішнього оформлення, відразу складається негативне враження про компанію. Про потенційні наслідки від цього здогадатися не важко...

І навпаки, оригінальний, якісний, зручний веб-сайт, який просякнутий ідеєю компанії наскрізь, сформує позитивний імідж компанії у відвідувачів і перетворить їх на потенційних клієнтів.

Крім того, сайти, які розроблені любителями або просто початківцями є потенційно небезпечними в плані викрадення цінної комерційної інформації зловмисниками, або деструктивних дій, які можуть призвести до повної чи часткової непрацездатності сайту.

Чому саме APGroup?

Aged Programmers Group - це команда досвідчених професіоналів в галузі програмування й розробки веб-сайтів та інтернет-додатків. Однією з основних вимог при підборі кадрів є вища освіта та досвід роботи по відповідному напрямку, при чому глибоке знання програмування для кожного члена команди є обов'язковим. Тому, вже на етапі розробки та уточнення дизайну Вашого сайту, проводиться пошук найкращого вирішення задачі, яку Ви ставите перед сайтом.

Розроблені нами сайти, це не лише якісне представлення Вашої компанії для клієнтів, але й зручний інструмент для того, щоб Ви могли додати до сайту нові матеріали та змінити неактуальні. Крім того, Ви можете бути впевнені, що Ваша інформація знаходиться в безпеці від потенційних зловмисників.

01.01.11
Ми припиняємо роботу в Україні в зв'язку з відмовою українського представника від використання бренду APGroup.
27.08.10
З 30-го серпня до 3-го вересня 2010-го року для освітніх закладів I-III рівня акредитації вартість створення новинного порталу - 500 гривень.
30.12.09
Вже традиційно, до Нового року та Різдва ми даруємо знижку в 5% на розробку сайтів та рекламні послуги.