Головна   Портфоліо   Послуги   Розробка сайтів   Про нас   Контакти  
Довіряйте досвіду
  
   
Про нас

Aged Programmers Group - це команда досвідчених професіоналів в галузі програмування й розробки веб-сайтів та інтернет-додатків. Однією з основних вимог при підборі кадрів є вища освіта та досвід роботи по відповідному напрямку, при чому глибоке знання програмування для кожного члена команди є обов'язковим.

Компанія заснована в листопаді 2007 року. На протязі цього часу ми спеціалізуємося на розробці мережевих додатків для підприємств США, Канади, України та Угорщини. Під керівництвом членів команди було створено українські переклади книг та інструкцій користувача по основних інструментах розробки веб-додатків.

В компанії працює потужний відділ дизайну, діяльність якого направлена не лише на розробку дизайну веб-сайтів, а також і на створення іміджевих логотипів, банерів, візиток, рекламної та поліграфічної продукції.

На сьогодні компанія APGroup - потужний гравець на ринку США. Крім того ми виступаємо партнерами для багатьох закордонних, зокрема й українських компаній, які орієнтовані на експорт товарів з США та надають послуги на ринку США.

01.01.11
Ми припиняємо роботу в Україні в зв'язку з відмовою українського представника від використання бренду APGroup.
27.08.10
З 30-го серпня до 3-го вересня 2010-го року для освітніх закладів I-III рівня акредитації вартість створення новинного порталу - 500 гривень.
30.12.09
Вже традиційно, до Нового року та Різдва ми даруємо знижку в 5% на розробку сайтів та рекламні послуги.