Головна   Портфоліо   Послуги   Розробка сайтів   Про нас   Контакти  
Довіряйте досвіду
  
   
Оптимізація для пошуковиків

Оптимізація для пошукових серверів (SEO - search engine optimisation) стала невід'ємною частиною інтернет-бізнесу. Як показує статистика, понад 80% відвідувачів переважної більшості сайту потрапляють на ресурс через той чи інший пошуковий сервер. Але, як правило, користувачі пошукових серверів переглядають лише ті веб-ресурси, які знаходяться на перших двох сторінках рнезультатів пошуку.

Звідси випливає важливість правильної організації сторінок та інших атрибутів сайту в плані потрібного для власника веб-ресурсу індексування його пошуковими серверами, що дозволить підняти ресурс на перші сторінки пошукових запитів.

Ваш сайт завжди зможуть відшукати за допомогою пошукових серверів, тому що: 

  • Ми розробимо таку структуру Ваших документів, що без значних капіталовкладень Ви отримаєте постійний притік відвідувачів.
  • Спеціальні інструменти, розроблені нашими програмістами дозволять показати інформацію з оптимальної сторони для пошукових серверів.
  • Оптимальний набір ключових слів на сторінках, які підберуть наші контент-менеджери підіймуть Ваш сайт на вершину при пошуку інформації по тематиці Вашого сайту.
01.01.11
Ми припиняємо роботу в Україні в зв'язку з відмовою українського представника від використання бренду APGroup.
27.08.10
З 30-го серпня до 3-го вересня 2010-го року для освітніх закладів I-III рівня акредитації вартість створення новинного порталу - 500 гривень.
30.12.09
Вже традиційно, до Нового року та Різдва ми даруємо знижку в 5% на розробку сайтів та рекламні послуги.